• Artikel

1 jaar gratis bellen door bezoek aan Primafoon Tilburg



Den Haag, 7-7-06

Op donderdagavond 6 juli was het feest bij Primafoon in Tilburg. De 200.000e Telefoon met Belminuten bleek namelijk daar over de toonbank te zijn gegaan. De winnaar was de familie Maris uit Reusel die flink in het zonnetje werden gezet met een cheque voor 1 jaar gratis bellen met BelVrij Altijd. Bovendien ontving het Ronald McDonald Huis in Tilburg uit handen van de in Brabant woonachtige acteur Romijn Conen een cheque ter waarde van 1.250 euro.


De familie Maris was bijzonder verrast: “We kwamen gewoon voor een handige telefoon voor thuis. Een Telefoon met Belminuten sprak ons wel aan omdat je zo met een klein vast maandbedrag een geavanceerde telefoon én goedkope belminuten aanschaft. Het bleek een verstandige keuze te zijn, want nu kunnen we ook nog een heel jaar grátis bellen!”


Ronald McDonald Huis Tilburg

Acteur Romijn Conen, onder andere bekend van speelfilms als “Liever Verliefd” en “De Griezelbus”, overhandigde namens KPN een cheque aan Franca Adriaans van het Ronald McDonald Huis in Tilburg. Conen:” Ik heb zelf van dichtbij meegemaakt hoe belangrijk het is dat je als ouders dag en nacht in de buurt van je zieke kind kunt zijn. En dan gaat het niet alleen om onderdak dichtbij, maar ook dat je een plek hebt waar je troost vind, waar je met andere ouders kunt delen wat je meemaakt, waar je tijdelijk een thuis vind. Het Ronald McDonald Kinderfonds zorgt dat dit kán.”


Franca Adriaans, assistent-huismanager van het Ronald McDonald Huis Tilburg was zeer verheugd met de cheque. “We zijn erg blij dat KPN ons bij de feestvreugde betrekt door ons deze cheque te overhandigen. Dat kunnen we heel goed gebruiken voor de exploitatie van ons Huis. Gezinnen betalen per etmaal een symbolisch bedrag van € 12,50, maar de werkelijke kosten zijn natuurlijk veel hoger. Omdat het Ronald McDonald Huis afhankelijk is van sponsors en donaties zijn we dankbaar dat sponsors als KPN financiële ondersteuning bieden”


KPN sluit je aan

“Met de Telefoons met Belminuten maakt KPN het voor een ieder mogelijk de laatste ontwikkelingen in de telefoonwereld toegankelijk voor iedereen in Nederland”, aldus Marco Bout, manager van de Tilburgse Primafoon. “Dat is waar KPN voor staat: mensen aansluiten op de wereld van morgen. Dat doen we niet alleen op het gebied van communicatie. Ook op maatschappelijk vlak sluiten we mensen graag aan. Daarom vieren we de 200.000e Telefoon met Belminuten ook met een bijdrage aan een goed doel: het Ronald McDonald Kinderfonds.”


O